CDSOT23-T24CAN אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 23,448
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 2,300
גיליון נתונים
40V מלחץ 8A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CDSOT23-T24CAN
מק"ט מוצר של DigiKey
CDSOT23-T24CANTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CDSOT23-T24CANCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CDSOT23-T24CANDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDSOT23-T24CAN
תיאור
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CDSOT23-T24CAN דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
8A (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
כן
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
CAN
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
22pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
2
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצה (מינ')
26.2V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
40V