CDSOT236-T12
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CDSOT236-T12TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDSOT236-T12
תיאור
TVS DIODE 12VWM 19VC SOT236
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
19V מלחץ12A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-6
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
350W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
80pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
4
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
מתח - פריצה (מינ')
13.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
19V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12A (8/20µs)