CDSOT236-T24 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 24VWM 58.3VC SOT23-6 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 58.3V מלחץ6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-6 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CDSOT236-T24 דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 6A (8/20µs) |
יצרן | הספק - מתקף שיא 350W |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
ערוצים חד-כיווניים 4 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 24V | מארז / תיבה SOT-23-6 |
מתח - פריצה (מינ') 26.7V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 58.3V | מספר מוצר בסיס |