CDSOT236-T24
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CDSOT236-T24TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CDSOT236-T24CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDSOT236-T24
תיאור
TVS DIODE 24VWM 58.3VC SOT23-6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
58.3V מלחץ6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CDSOT236-T24 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
350W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
4
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
מתח - פריצה (מינ')
26.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
58.3V