CG0603MLA-5.5ME
מק"ט מוצר של DigiKey
CG0603MLA-5.5METR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CG0603MLA-5.5MECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CG0603MLA-5.5MEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CG0603MLA-5.5ME
תיאור
VARISTOR 13V 30A 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
13 V 30 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CG0603MLA-5.5ME דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
18 V
יצרן
Bourns Inc.
זרם - נחשול
30 A
סדרה
אנרגיה
0.1J
Digi-Reel®
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
270 pF @ 1 MHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
4 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
5.5 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח וואריסטור (מינ')
8 V
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
מתח ואריסטור (טיפוסי)
13 V