CHV0805-FX-2204ELF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 4,765
גיליון נתונים
2.2 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מתח גבוה ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CHV0805-FX-2204ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CHV0805-FX-2204ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CHV0805-FX-2204ELF
תיאור
RESHIGHVOLTAGE 0805 2M20 1% 125M
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מאפיינים
מתח גבוה
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C