CMP0805QFX-1001ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CMP0805QFX-1001ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CMP0805QFX-1001ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CMP0805QFX-1001ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CMP0805QFX-1001ELF
תיאור
RES CHIP 0805 1K 1% 1/2W TC100
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C