CMP0805QFX-1001ELF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES CHIP 0805 1K 1% 1/2W TC100 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מאפיינים AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |