CR0402-FX-2001GLF
מק"ט מוצר של DigiKey
CR0402-FX-2001GLFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CR0402-FX-2001GLFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CR0402-FX-2001GLFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CR0402-FX-2001GLF
תיאור
RES SMD 2K OHM 1% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CR0402-FX-2001GLF דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C