CR0402-FX-6981GLF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CR0402-FX-6981GLFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CR0402-FX-6981GLFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CR0402-FX-6981GLFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CR0402-FX-6981GLF
תיאור
RES SMD 6.98K OHM 1% 1/16W 0402
תיאור מפורט
6.98 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CR0402-FX-6981GLF דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C