CR0402-FX-8060GLF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES SMD 806 OHM 1% 1/16W 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 806 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CR0402-FX-8060GLF דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |