CR0603-FX-1000ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
CR0603-FX-1000ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CR0603-FX-1000ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CR0603-FX-1000ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CR0603-FX-1000ELF
תיאור
RES SMD 100 OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CR0603-FX-1000ELF דגמים
קטגוריה
מאפיינים
עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C