CR0603-FX-1003ELF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CR0603-FX-1003ELF דגמים |
קטגוריה | מאפיינים עמיד לחות |
יצרן | מקדם טמפרטורה ±100ppm/°C |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |