CR0603-FX-1003ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
CR0603-FX-1003ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CR0603-FX-1003ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CR0603-FX-1003ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CR0603-FX-1003ELF
תיאור
RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
100 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CR0603-FX-1003ELF דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C