CR0603-FX-2490ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
CR0603-FX-2490ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CR0603-FX-2490ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CR0603-FX-2490ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CR0603-FX-2490ELF
תיאור
RES SMD 249 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
249 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CR0603-FX-2490ELF דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C