CR0603-FX-49R9GLF
מק"ט מוצר של DigiKey
CR0603-FX-49R9GLF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CR0603-FX-49R9GLF
תיאור
RES SMD 49.9 OHM 1% 1/10W 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
49.9 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CR0603-FX-49R9GLF דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C