CR0805-JW-225ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CR0805-JW-225ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CR0805-JW-225ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CR0805-JW-225ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CR0805-JW-225ELF
תיאור
RES SMD 2.2M OHM 5% 1/8W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CR0805-JW-225ELF דגמים
קטגוריה
מאפיינים
עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C