CR1206-JW-104ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
CR1206-JW-104ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CR1206-JW-104ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CR1206-JW-104ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CR1206-JW-104ELF
תיאור
RES SMD 100K OHM 5% 1/4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CR1206-JW-104ELF דגמים
קטגוריה
מאפיינים
עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C