CRA2512-FZ-R010ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
CRA2512-FZ-R010ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CRA2512-FZ-R010ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CRA2512-FZ-R010ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRA2512-FZ-R010ELF
תיאור
RES 0.01 OHM 1% 3W 2512
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 mOhms ±1% 3W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות אלמנט מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRA2512-FZ-R010ELF דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 170°C