CRA2512-FZ-R050ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
CRA2512-FZ-R050ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CRA2512-FZ-R050ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CRA2512-FZ-R050ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRA2512-FZ-R050ELF
תיאור
RES 0.05 OHM 1% 3W 2512
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 mOhms ±1% 3W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות אלמנט מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRA2512-FZ-R050ELF דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 170°C