CRE2512-FZ-R001E-2
מק"ט מוצר של DigiKey
CRE2512-FZ-R001E-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CRE2512-FZ-R001E-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CRE2512-FZ-R001E-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRE2512-FZ-R001E-2
תיאור
RES 0.001 OHM 1% 2W 2512
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 mOhms ±1% 2W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות אלמנט מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRE2512-FZ-R001E-2 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 170°C