CRF1206-FZ-R002ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
CRF1206-FZ-R002ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CRF1206-FZ-R002ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CRF1206-FZ-R002ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRF1206-FZ-R002ELF
תיאור
RES 0.002 OHM 1% 1W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 mOhms ±1% 1W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות אלמנט מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRF1206-FZ-R002ELF דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 170°C