CRF2010-FZ-R010ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CRF2010-FZ-R010ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CRF2010-FZ-R010ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CRF2010-FZ-R010ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRF2010-FZ-R010ELF
תיאור
METAL STRIP 2010
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 mOhms ±1% 1.5W נגד שבב 2010 (5025 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות אלמנט מתכת
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 170°C