CRF2512-FZ-R003ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
CRF2512-FZ-R003ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CRF2512-FZ-R003ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CRF2512-FZ-R003ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRF2512-FZ-R003ELF
תיאור
RES 0.003 OHM 1% 2W 2512
תיאור מפורט
3 mOhms ±1% 2W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות אלמנט מתכת
מודלים EDA/CAD
CRF2512-FZ-R003ELF דגמים
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 170°C