CRM2512-JW-274ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
CRM2512-JW-274ELF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRM2512-JW-274ELF
תיאור
RES SMD 270K OHM 5% 2W 2512
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
270 kOhms ±5% 2W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) חישת זרם ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRM2512-JW-274ELF דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חישת זרם
יצרן
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C