CRT0805-BY-4700ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CRT0805-BY-4700ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CRT0805-BY-4700ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CRT0805-BY-4700ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRT0805-BY-4700ELF
תיאור
RES SMD 470 OHM 0.1% 1/8W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) חישת זרם ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRT0805-BY-4700ELF דגמים
קטגוריה
מאפיינים
חישת זרם
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C