CW160808-4N7K
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CW160808-4N7KTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CW160808-4N7KCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CW160808-4N7KDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CW160808-4N7K
תיאור
FIXED IND 4.7NH 700MA 100 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 nH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 700 mA 100mOhm 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CW160808-4N7K דגמים
קטגוריה
התנגדות DC‏ (DCR)
100mOhm
יצרן
Q @ תדר
16 ב-250MHz
סדרה
תדר - תהודה עצמית
5.8GHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
250 MHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±10%