CWM0612QFX-1501ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CWM0612QFX-1501ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CWM0612QFX-1501ELF
תיאור
WIDERES 0612 1.5KR 1% 1W TC100
תיאור מפורט
1.5 kOhms ±1% 1W נגד שבב 1206 רחב (3216 מטרי), 0612 AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C