CWM0612QFX-1R20ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CWM0612QFX-1R20ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-CWM0612QFX-1R20ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-CWM0612QFX-1R20ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CWM0612QFX-1R20ELF
תיאור
WIDERES 0612 1.2R 1% 1W TC200
תיאור מפורט
1.2 Ohms ±1% 1W נגד שבב 1206 רחב (3216 מטרי), 0612 AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C