CWM1225QFX-20R0ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
118-CWM1225QFX-20R0ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CWM1225QFX-20R0ELF
תיאור
WIDERES 1225 20R 1% 1W TC100
תיאור מפורט
20 Ohms ±1% 2W נגד שבב 2512 רחב (6432 מטרי), 1225 AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C