DR331-113BE
מק"ט מוצר של DigiKey
DR331-113BETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DR331-113BECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DR331-113BEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR331-113BE
תיאור
CMC 11UH 500MA 2LN SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 500mA DCR 120mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DR331-113BE דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
120mOhm
יצרן
Bourns Inc.
מתח נקוב - DC
80V
סדרה
מתח נקוב - AC
42V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 135°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.213‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 5.40‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
השראות בתדר
11 µH @ 100 kHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 מוליכים שטוחים
דירוג זרם (מקס')
500mA