DR331-513BE
מק"ט מוצר של DigiKey
DR331-513BETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
DR331-513BECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
DR331-513BEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DR331-513BE
תיאור
CMC 51UH 500MA 2LN SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
51 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 500mA DCR 300mOhm
מודלים EDA/CAD
DR331-513BE דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
300mOhm
מתח נקוב - DC
80V
סדרה
מתח נקוב - AC
42V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 135°C
השראות בתדר
51 µH @ 100 kHz
דירוג זרם (מקס')
500mA