GMOV-14D141K
מק"ט מוצר של DigiKey
GMOV-14D141K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GMOV-14D141K
תיאור
VARISTOR 6KA DISC 14MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 14 מ"מ
קטגוריה
זרם - נחשול
6 kA
יצרן
Bourns Inc.
אנרגיה
78J
סדרה
מספר המעגלים
1
אריזה
בתפזורת
קיבוליות @ תדר
4 pF @ 1 MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח AC מקסימלי (Volts)
140 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח DC מקסימלי (Volts)
180 V