MF-ASML050/6-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MF-ASML050/6-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MF-ASML050/6-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MF-ASML050/6-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-ASML050/6-2
תיאור
PTC RESET FUSE 6V 500MA 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 500 mA Ih הרכבה משטחית 0402‏ (1005 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-ASML050/6-2 דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
100 ms
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
500 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
500 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
0402‏ (1005 מטרי), קעור
מתח - מקס'
6V
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
500 mA
עובי (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1 A
סוכנות הרשאות
cUL, cURus, TUV
זרם - מקס'
50 A