MF-MSMF010/33X-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-MSMF010/33X-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MF-MSMF010/33X-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-MF-MSMF010/33X-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-MSMF010/33X-2
תיאור
1812 RESETTABLE SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 33V 100 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
700 mOhms
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
15 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי), קעור
מתח - מקס'
33V
גודל / מידה
אורך 0.181‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.60 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
100 mA
עובי (מרבי)
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
300 mA
סוכנות הרשאות
cUR‏, cURus‏, TUV‏
זרם - מקס'
40 A