MF-MSMF030-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MF-MSMF030-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MF-MSMF030-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MF-MSMF030-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-MSMF030-2
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 300 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-MSMF030-2 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
300 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
3 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מתח - מקס'
30V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
300 mA
גודל / מידה
אורך 0.179‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.55 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
600 mA
עובי (מרבי)
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
זרם - מקס'
10 A