MF-MSMF125/12X-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-MSMF125/12X-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-MSMF125/12X-2
תיאור
1812 RESETTABLE SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 12V 1.25 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
40 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
140 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח - מקס'
12V
גודל / מידה
אורך 0.181‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.60 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.25 A
עובי (מרבי)
0.031‏ אינץ' (0.80‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2.5 A
סוכנות הרשאות
cUR‏, cURus‏, TUV‏
זרם - מקס'
100 A