MF-NSML300/12-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MF-NSML300/12-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MF-NSML300/12-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MF-NSML300/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-NSML300/12-2
תיאור
PTC RESET FUSE 12V 3A 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 12V 3 A Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-NSML300/12-2 דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
5 s
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
3 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
24 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קעור
מתח - מקס'
12V
גודל / מידה
אורך 0.128‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.25 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
3 A
עובי (מרבי)
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
6 A
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
50 A