MF-PSML075/12-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MF-PSML075/12-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MF-PSML075/12-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MF-PSML075/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-PSML075/12-2
תיאור
PTC RESET FUSE 12V 750MA 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 12V 750 mA Ih הרכבה משטחית 0805 (2012 מטרי)‏, קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-PSML075/12-2 דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
200 ms
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
40 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
300 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)‏, קעור
מתח - מקס'
12V
גודל / מידה
אורך 0.085‏ אינץ' x‏ רוחב 0.053‏ אינץ' (2.15 מ"מ x‏ 1.35‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
750 mA
עובי (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1.5 A
סוכנות הרשאות
cUL, cURus, TUV
זרם - מקס'
50 A