MF-PSML150/12-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MF-PSML150/12-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MF-PSML150/12-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MF-PSML150/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-PSML150/12-2
תיאור
PTC RESET FUSE 12V 1.5A 0805
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 12V 1.5 A Ih הרכבה משטחית 0805 (2012 מטרי)‏, קעור
מודלים EDA/CAD
MF-PSML150/12-2 דגמים
קטגוריה
זמן עד לניתוק
500 ms
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
15 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
80 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - מקס'
12V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.5 A
עובי (מרבי)
0.028‏ אינץ' (0.70‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3 A
זרם - מקס'
50 A