MF-RM016/240-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-RM016/240-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MF-RM016/240-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-RM016/240-2
תיאור
PTC RESET FUSE 240V 160MA RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס (240V (265V Int 160 mA Ih חור מעבר רדיאלי, דיסק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-RM016/240-2 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
2.5 Ohms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
7.8 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
גודל / מידה
קוטר 0.390‏ אינץ' x‏ עומק 0.150‏ אינץ' (9.90‏ מ"מ x‏ 3.80‏ מ"מ)
מתח - מקס'
(240V (265V Int
גובה - מקובע (מרבי)
0.543‏ אינץ' (13.80‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
160 mA
ריווח מוליכים
0.201‏ אינץ' (5.10‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
370 mA
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
זרם - מקס'
2 A