MF-USHT010KX/36-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-USHT010KX/36-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MF-USHT010KX/36-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-MF-USHT010KX/36-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-USHT010KX/36-2
תיאור
PTC RESET FUSE 36V 100MA 1210
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 36V 100 mA Ih הרכבה משטחית 1210‏ (3225 מטרי), קעור
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
1 Ohms
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
7.5 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q200
סוג
פולימרי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מקס'
36V
מארז‏ / תיבה
1210‏ (3225 מטרי), קעור
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
100 mA
גודל / מידה
אורך 0.135‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (3.43 מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
500 mA
עובי (מרבי)
0.033‏ אינץ' (0.85‏ מ"מ)
זרם - מקס'
20 A