MF-USHT020KX-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-USHT020KX-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MF-USHT020KX-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-MF-USHT020KX-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-USHT020KX-2
תיאור
PTC RESET FUSE 30V 200MA 1210
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 30V 200 mA Ih הרכבה משטחית 1210‏ (3225 מטרי), קעור
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
600 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
5 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - מקס'
30V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
200 mA
גודל / מידה
אורך 0.127‏ אינץ' x‏ רוחב 0.101‏ אינץ' (3.22 מ"מ x‏ 2.58‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
1 A
עובי (מרבי)
0.033‏ אינץ' (0.85‏ מ"מ)
זרם - מקס'
20 A