MF-USHT150KX/12-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-USHT150KX/12-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MF-USHT150KX/12-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-MF-USHT150KX/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-USHT150KX/12-2
תיאור
PTC RESET FUSE 12V 1.5A 1210
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 12V 1.5 A Ih הרכבה משטחית 1210‏ (3225 מטרי), קעור
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
25 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
250 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - מקס'
12V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.5 A
זרם - ניתוק (It)
4.5 A
עובי (מרבי)
0.041‏ אינץ' (1.05‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A