MH1005-300Y | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 30 OHM 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 30 Ohms @ 100 MHz מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 3A 22mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 3A |
יצרן Bourns Inc. | התנגדות DC (DCR) (מקס') 22mOhm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סטטוס החלק פעיל | גובה (מקס') 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) |
עכבה @ תדר 30 Ohms @ 100 MHz | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |