MH1005-300Y
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MH1005-300YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MH1005-300YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-MH1005-300YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MH1005-300Y
תיאור
FERRITE BEAD 30 OHM 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
30 Ohms @ 100 MHz מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 3A 22mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
3A
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
22mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גובה (מקס')
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
30 Ohms @ 100 MHz