MH1608-800T
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MH1608-800TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MH1608-800TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-MH1608-800TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MH1608-800T
תיאור
FERRITE BEAD 80 OHM 0603 1LN
תיאור מפורט
80 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 3A 40mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
3A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
40mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
80 Ohms @ 100 MHz