MH3261-601Y
מק"ט מוצר של DigiKey
MH3261-601YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MH3261-601YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MH3261-601YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MH3261-601Y
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 2A 100mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MH3261-601Y דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
100mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קווי כוח, אותות
גובה (מקס')
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz