MH3261-601Y | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 600 Ohms @ 100 MHz 1 קווי כוח, אותות מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 2A 100mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MH3261-601Y דגמים |
קטגוריה | דירוג זרם (מקס') 2A |
יצרן Bourns Inc. | התנגדות DC (DCR) (מקס') 100mOhm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 1206 (3216 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג מסנן קווי כוח, אותות | גובה (מקס') 0.051 אינץ' (1.30 מ"מ) |
מספר הקווים 1 | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (3.20 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
עכבה @ תדר 600 Ohms @ 100 MHz | מספר מוצר בסיס |