MOV-14D182KK
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MOV-14D182KK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MOV-14D182KK
תיאור
VARISTOR 1.8KV 4.5KA DISC 14MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.8 kV 4.5 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 14 מ"מ
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
1.98 kV
יצרן
Bourns Inc.
זרם - נחשול
4.5 kA
סדרה
אנרגיה
335J
אריזה
בתפזורת
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
156 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
1.1 kV
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
1.465 kV
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח וואריסטור (מינ')
1.62 kV
מארז‏ / תיבה
דיסק 14 מ"מ
מתח ואריסטור (טיפוסי)
1.8 kV